Országos Gyermek-Serdülő-Ifjúsági Bajnokság, A2 Keleti csoport, IX. forduló, 2020.02.16., Cegléd

Február 16-án a Cegléd vendégei voltunk az országos gyermek-serdülő-ifjúsági bajnokságok soron következő fordulójában.

A gyermek korosztályban ellenfelünk valamivel jobb játékerőt képvisel nálunk, célunk a tisztes helytállás lehetett igazán, ami sikerült is, a 2007-es játékosaink aktív részvétele mellett is elfogadható, 15:10-es vereséget szenvedtünk.

A serdülő mérkőzés nyerhető lett volna, sokáig döntetlenre is állt a mérkőzés, de a harmadik negyedben elkövetett hibáinknak köszönhetően ellenfelünk meglépett, s a felhalmozott előnyét a meccs végéig tartani is tudta, 16:10 arányban maradtunk alul végül.

Az ifjúsági meccstől sokat nem várhattunk, ezen a szinten a Cegléd kerete rendkívül erősnek számít, ráaadásul két ifjúsági korú játékosunk méltóztatott csak megjelenni ezen a fordulón. Nagyarányú, 26:5-ös vereséget szenvedtünk végül, az egyetlen pozitívum, hogy a korábbi mérkőzés  17:0 arányú vereségéhez képest 5, azaz öt góllal lőttünk többet ezen a meccsen…