Országos Fiú Gyermek Bajnokság, C csoport – III. ker. TVE uszoda, 2018.11.25.

1. november 25-én vasárnap a III. ker. TVE uszodában rendezték az Országos Fiú Gyermek Bajnokság soron következő fordulóját, ahol is ellenfelünk ugyanaz a Balaton VK. volt, aki ellen egy héttel korábban 3:3-as döntetlent értünk el hazai pályán, a DVL Gyermek I. bajnokságban. Értelemszerűen mindkét csapat nagy reményekkel, győzelmet vizionálva érkezett az uszodába.

Ennek megfelelően indult a mérkőzés: egy gól itt, egy gól ott, 3:3 állt a táblán az első negyedet követően. Sajnos – hatalmas fegyelmezetlenség – meghatározó játékosunkat veszítettük el már a mérkőzés elején: egy, a játékvezető ítéletére tett megjegyzést szankcionáltak cserés kiállítással. Rögtön meg is változott a játék képe, a második negyedet 4:1-re elveszítettük, s – bár valamelyest magunkra találtunk a meccs második felére – sajnos nem sikerült közelebb férkőznünk ellenfelünkhöz, egy-egy egyéni hibát kihasználva, fokozatosan növelte előnyét a Balaton VK együttese. A vége 12:6-os vereség lett.