BENU Fiú Gyermek Bajnokság, C csoport – Kőér utcai uszoda, 2019.03.10.

Soros ellenfelünk a Balaton VK együttese volt. Sokak meglepetésére (de nem az enyémre) a mi szempontunkból kitűnően indult a mérkőzés, a második negyed derekán 6:2-re is vezettünk. Szépen védekeztünk, úgy 6 a 6 ellen, mint emberhátrányban is, mellette potens támadásokat vezettünk. A vesztünk végül a kispadunk rövidsége lett, négy meghatározó játékosunk is két személyi hibával játszott már a második negyed végétől, így sajnos bele kellett nyúlni az addig jól működő rendszerbe. Szépen fokozatosan zárkózott fel a balatoni együttes, Mester Bulcsú kipontozódása pedig végleg megpecsételte a sorsunkat. A harmadik-negyedik negyedet 10:1 arányban veszítettük el, a mérkőzés végeredménye 13:7 lett a balatoni alakulat javára.

Azt gondolom, hogy kis szerencsével és fegyelmezettebb játékkal nyerhetőek lennének a Balaton VK elleni mérkőzéseink.